Krajalnica reczna do warzyw

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest materiałem wiodącej od lat na zbytu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną wielkość i wieloletnie doświadczenie, które spośród gwarancją nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest narzędziem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno proste kiedy również przyjemne materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie przeprowadza się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najwyższej klasy Krajalnica została spowodowana z specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń widocznych na targu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie i realizację maszyny. Artykuły z jakich odbyta została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie mają związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze określeni nierdzewnej, co bardzo przydłuża ich żywotność. Pozostałe elementy zostały zrobione z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika wyposażony stanowi w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w złych momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego i jego przywróceniu. Krajalnica istnieje jednocześnie wyposażona w określoną blokadę, która zezwala na zdjęcie stołu podawczego tylko jak szuka się on w książki zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w popularności przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.